Cambridge zkoušky

Jazykové zkoušky Cambridge Assessment English jsou mezinárodně nejuznávanější jazykovou kvalifikací. Fakt, že zkoušky jsou mezinárodně platné, přináší studentům velikou  výhodou oproti např. českým státním zkouškám nebo maturitě.
Úspěšný kandidát, který složí zkoušku, se stane doživotně držitelem certifikátu Cambridge English, potvrzujícím jeho zdatnost v anglickém jazyce. Certifikáty úspěšných kandidátů uznává více než 11.000 univerzit, zaměstnavatelů, autorit a úřadů, včetně českého MŠMT a vládních institucí v ČR. Mnoho škol včetně předních univerzit přihlíží k výsledkům Cambridge zkoušek a přiznává studentům bodovou bonifikaci u přijímacího řízení.
 
Níže nabízené termíny zkoušek pořádáme v Hradci Králové a v Pardubicích. 
Preferujete-li zkoušku v jednom z měst, vepište prosím tuto informaci do poznámky v objednávce. 
POZOR! Zkoušku nelze hradit hotově až v den zkoušky!
Zkouškový poplatek je vždy nutné uhradit NEJPOZDĚJI v den uzávěrky registrací.

Vyberte si zkoušku online

Zkoušky A1, A2

Zkoušky B1, B2

Zkoušky C1, C2

Na co se nás často ptáte?

evcentrum-hlavni-banner

Ano, ale pouze před termínem uzávěrky registrací. Po uplynutí uzávěrky registrací již termín zkoušky nelze změnit z jiných než závažných zdravotních důvodů, které kandidátovi znemožňují účast.

Zkoušku je potřeba uhradit do data uzávěrky registrací, takže ji nelze hradit až v den zkoušky samotné.  Pokud chcete, je určitě možné hradit hotově v našich kancelářích, ale vždy je potřeba úhradu jako takovou stihnout do uvedené uzávěrky registrace.

Na  kontaktní e-mail, který jste uvedli, Vám před zkouškou přijde potvrzení registrace (Confirmation of Entry – CoE). Na tomto dokumentu v rámečku vlevo dole zjistíte, kdy budou k dispozici výsledky a jak se registrovat do výsledkového portálu, kde budou výsledky dostupné.

Datum odeslání certifikátu z Anglie je přibližně týden od nejzazšího termínu pro zveřejnění výsledků. Zhruba do dalšího týdne budeme mít certifikáty připraveny pro vás k vyzvednutí a dáme vám vědět na kontaktní e-mail, který jste při registraci u zkoušky uvedli.

Co o nás říkají naši studenti?

Zveřejněné recenze jsou převzaty částečně ze zdroje Google
a částečně dotazování našich studentů a souvisí s obchodní činností naší společnosti.

Rychlá objednávka

Chcete si objednat službu a nechcete ztrácet čas vyhledáváním informací o kurzech nebo zkouškách?

byl přidán do vozíku.
Pokladna