Pomaturitní studium

ANGLIČTINA FRČÍ! POJEĎTE S NÁMI!

Už jste přemýšleli, co bude, až bude maturita za vámi? Máme pro vás skvělé řešení! 
Přijímáme přihlášky na školní rok 2024/2025.
 
Zapracujte s námi na Vaší angličtině a připravte se kvalitně ke složení mezinárodního certifikátu, který Vám otevře dveře k dalším možnostem ve studiu i práci.
Maturanti 2024 budou u nás mít garantovaný statut studenta na celý školní rok 2024/2025, studium s rodilými mluvčími a opravdové zlepšení v angličtině. 
 
Naše denní pomaturitní studium se statutem studenta v Hradci Králové a v Pardubicích nabízí kvalitní výuku a opravdové zlepšení se v angličtině! Naši kvalifikovaní přátelští lektoři se vám během roku budou věnovat tak, abyste byli na konci roku skutečně připraveni a dokázali prestižní jazykové Cambridge English zkoušky zvládnout. 
 
Žádné zprostředkované služby – certifikát budete skládat přímo u nás a dáme vám na vybranou zkoušku příspěvek 500 Kč!
 
Navíc poznáte partu nových lidí a bude vás vést tým sympatických lektorů a lektorek, kteří mají VŠ vzdělání v oboru anglického jazyka. Každá skupina má minimálně jeden den v týdnu výuku s rodilým mluvčím, a tak se opravdu naučíte komunikovat.
Na našem webu najdete všechny potřebné informace, ale kdyby vám přeci jen nějaké info chybělo, nebojte se nám ozvat. Můžete nám také zavolat nebo se zastavit v naší kanceláři.
Přidejte se k nám! Join our sCOOL.
 

Cena studia?

Celoroční studium u nás stojí nyní jen 28 500 Kč do konce června!

Online přihláška

Chceš si zlepšit angličtinu a udělat si mezinárodní certifikát?
Nevyšla ti vybraná VŠ a přemýšlíš, co dělat rok po maturitě, než se připravíš na přijímačky příští rok? Nebo obojí?
Pak je pomaturitní studium angličtiny v Hradci Králové nebo v Pardubicích pro tebe nejlepší volba.
 
Strávíš smysluplně jeden rok studiem angličtiny a svoje dovednosti výrazně posuneš. Angličtina se dnes vždy hodí – ať už při hledání nového zaměstnání, brigády v zahraničí nebo při dalším studiu. 
Studuj s námi! Studuj v Cambridge English centru. 
 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • pro maturanty 2024 vyřídíme statut studenta na celý školní rok 2024/2025 až do 31.8.2025
 • celoroční školné je nyní za akční cenu 28 500 Kč !
 • Cena od 1.7.-31.8. : 30 500 Kč
 • Cena od 1.9.:  32 500Kč ( v případě kapacity)
 • školné můžeš hradit ve splátkách  – je možné ho uhradit najednou, ve dvou splátkách po 14 250 Kč nebo jako zálohu 6 500 Kč před nástupem + 8 splátek po 2 750 Kč v průběhu školního roku. Splátkové možnosti jsou bez navýšení ceny!
 • studium probíhá 4 vyučovací hodiny denně, od pondělí do pátku
 • vyučují pouze VŠ kvalifikované lektorky a lektoři a rodilí mluvčí z Velké Británie
 • otevíráme více skupin podle úrovně a připravujeme k certifikátům na vysoké úrovni
 • ve skupině je maximálně 18 studentů (průměr v našich skupinách je 15-16 studentů) 
 • všechny učebny jsou moderně vybaveny audio systémy, PC, dataprojektorem a připojením na internet
 • v rámci studia mají studenti přístup do knihovny a studovny s více než 4000 anglickými příběhy, učebnicemi a cvičebnicemi
 • jsme Cambridge English centrum, žádné zprostředkování! Zkoušky skládáte přímo u nás ve známém prostředí se slevou 500 Kč
 • možnost přijít se podívat do vyučovacích prostor nebo po dohodě na on-line lekce.
 • v Hradci Králové a v Pardubicích otevíráme ve školním roce 2024/2025 tři skupiny pokročilosti.
 Studium v denním pomaturitním studiu navíc probíhá 4 vyučovací hodiny denně buď vždy dopoledne nebo odpoledne – znamená to, že ještě zbyde spousta času na další aktivity, brigády a zábavu (rozřazení do ranní nebo odpolední skupiny probíhá dle výsledku testu). Pomaturitní studium ale není jen pro čerstvé absolventy středních škol. Přihlásit se může kdokoli, kdo má zájem o zlepšení svojí angličtiny a chce se za rok posunout alespoň o dvě jazykové úrovně.

Přihlášky přijímáme od 1.2.2024 do konce června 2024 a dále ve druhé fázi od 1.7. 2024 dle volné kapacity. 

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Stačí vyplnit on-line registraci a dále postupovat podle pokynů, které od nás dostaneš. 

  Pokud k nám na pomaturitko nastupuješ ve stejném kalendářním roce, ve kterém jsi složil/a maturitu, tak ANO.  Pokud jsi maturoval/a už loni nebo dříve, statut studenta od nás mít bohužel nebudeš. Nic to ale nemění na tom, že se můžeš přihlásit a za rok studia námi o pořádný kus vylepšit svou angličtinu a získat Cambridge certifikát, který pomůže v dalším studiu i práci.

  Nástup do studia znamená rezervací místa na celý školní rok. Kapacita tříd je omezená, takže na jedno místo je vždy více zájemců. Nástupem do studia z kapacity jedno místo připadne právě pro tebe. Nikdo tě o místo nemůže připravit a máš na celý rok vystaráno ???? Když se ale rozhodneš z jakéhokoliv důvodu studium v průběhu roku ukončit a pustit se do jiného dobrodružství, je potřeba doplatit za zabrané kapacitní místo školné. To neplatí, pokud se tvoje uvolněné místo podaří v průběhu roku obsadit novým zájemcem.

  Kurzovné stojí 28 500 Kč na celý školní rok. Hradit je ho možné najednou, ve dvou splátkách ve výši 14 250  Kč nebo jako zálohu 6 500 Kč před nástupem do studia + 8x splátku po 2 750 Kč v průběhu školního roku. Splátkové možnosti jsou vždy zcela bez navýšení. 

   

  Nejdůležitější je, aby každý byl zařazen právě do skupiny, která odpovídá jeho aktuální jazykové úrovni a celoroční studium tak bylo efektivní a posunulo naše studenty co nejvíce kupředu. Rozřazení studentů do doplední či odpolední výuky probíhá podle výsledků testu a podle času podání přihlášky.

  Pro školní rok 2023/2024 tak nabízíme studium v těchto skupinách:

   Vstupní úroveň Úroveň dle ERR Výstupní úroveň Úroveň dle ERR Cambridge zkouška
   mírně pokročilíB1- více středně pokročilíB2- Preliminary/ First
  více středně  pokročilí B2- pokročilí C1/C2 Advanced/ Proficiency

  Dopolední výuka: 8:15 - 11:30 / odpolední výuka 12:00 - 15:15 

  Důležitým měřítkem je samozřejmě vaše angličtina. Je nejdůležitější, abyste byli zařazení do správné skupiny podle úrovně, abyste pak přes rok dosáhli co nejlepších výsledků a ve skupině se ani nenudili a ani nebyli naštvaní, že ostatní jsou lepší a vy jim nerozumíte.

  Chceme pro všechny vybrat skupinu tak akorát. To děláme pomocí rozřazovacích testů, které se konají v prvním týdnu školního roku a testujeme vás písemně i ústně z různých oblastí angličtiny, např. z toho, jak rozumíte textu, jak stíháte informace z poslechu, jak jste na tom s gramatikou a se slovíčky... Prostě si vás trochu oťukáme, abyste dostali ty správné spolužáky a správnou úroveň skupiny, kde vám bude dobře.

  Jakmile budeme mít o vaší úrovni všechny potřebné informace, budete zařazeni do skupiny a informujeme vás o konkrétních výukových plánech, cílech výuky a rozvrhu na daný školní rok. 

  V našich učebnách vybavených dataprojektory a internetem.

  Hradci Králové jsou učebny v centru města v areálu gymnázia Boženy Němcové na Pospíšilově třídě2 minuty pěšky od MHD zastávky Magistrát města.

  Pardubicích bude výuka probíhat v budově Gymnázia Mozartova, vzdáleného jednu zastávku autobusem nebo 14 minut pěšky od hlavního vlakového a autobusového nádraží, a v budově gymnázia Dašická, ( Dašická 1083), Pardubice. 

  Těšíme se na Vás 🙂 

  Kurzovné můžeš uhradit buď najednou před zahájením školního roku, nebo pomocí našeho splátkového systému. Nabízíme buď možnost rozdělení kurzovného do dvou semestrálních splátek v poměru půl na půl, tedy 2x 14 250 Kč,  nebo je možné uhradit před zahájením studia zálohovou splátku ve výši 6 500 Kč a pak od října do května v měsíčních intervalech splátku ve výši 2750 Kč, celkem tedy 8 splátek. Nebudeme ti účtovat nic navíc, splátky jsou zcela bez navýšení.

  Právo nárokovat na školní rok 2024/2025 statut studenta má každý, kdo v kalendářním roce 2024 úspěšně složí maturitní zkoušku. Je jedno, jestli jsi maturitu skládal/a v lednu, květnu, červnu nebo v září – pokud mát nebo budeš mít na maturitním vysvědčení datum složení zkoušek v roce 2024, máš na další pokračování studia s řádným statutem studenta nárok. Pokud jsi v květnu nebo v červnu neměl/a dobrý den a maturitu skládáš až na podzim, ani to není problém.

  Na pomaturitko můžeš naskočit i v průběhu září či října. Je jen potřeba dát si pozor na to, že statut studenta v našem pomaturitku získáváš až po úspěšném složení maturity. Může se tedy stát, že tě tvoje střední škola k 31. 8. 2024 odhlásí jako studenta a maturitu složíš až např. 7. 9.2024.  My tě tak jako studenta můžeme přihlásit až od 7.9.2024. Pokud ale dodáš všechny doklady včas, přihlášení ke studiu v září zajistí pokrytí celého měsíce září. Při nástupu později než v září je potřeba informovat se na pojišťovně ohledně měsíců, kdy jsi nikde jako student/ka nebyl/a. 

  Na kurz se vztahují naše Smluvní podmínky, které v platném znění najdete na stránce kontakty

  Ano, je. Denní pomaturitní studium funguje v rámci statutu studenta podobně, jako ostatní školy. Statut studenta ti garantuje stát a tím pádem je potřeba dodržovat státem stanovené podmínky pro získání a udržení si statutu studenta.

  Nejdůležitější podmínkou udržení statutu studenta je účast na studiu, která nesmí být nižší než 75 %.

  Proč si vybrat nás?

  Skvělý lektorský tým

  Náš lektorský tým se skládá z mladých a sympatických lektorů a lektorek, ať už z ČR nebo zahraničních rodilých mluvčí. Naši lektoři ví, jak je angličtina důležitá a rozumí tomu, že 4 hodiny výuky denně dokáží dát někdy pořádně zabrat.  Proto se snaží výuku zorganizovat tak, aby se studenti něco naučili a zároveň se na hodinách nenudili. Když je to možné, děláme vše proto, aby se studenti v našem pomaturitku angličtinou bavili.

  Pro studenty 2024/2025 studijní bonusy ve výši až 2400Kč! 

  Naše pomaturanty podporujeme ve studiu. Proto od nás dostanou: 
  • slevu 1000Kč na další jazykový kurz z našeho výběru jazykových kurzů pro veřejnost
  • dotace na učebnice ve výši 500 Kč v průběhu školního roku
  • 1x Cambridge English zkoušku nanečisto v hodnotě 400 Kč zdarma
  • příspěvek 500Kč na závěrečnou zkoušku Cambridge English

  Zkoušky přímo v Cambridge English centru

  Jsme přímo akreditované zkouškové centrum samotné Cambridge University, které studenty nejlépe připraví k mezinárodním zkouškám. Žádné zprostředkování! Zkoušky budete moci skládat přímo u nás a Cambridge English ti nabídneme za nejlepší ceny. Nově nabízíme skládání mezinárodních zkoušek na PC, které jsou mezi studenty nejoblíbenější variantou a studenti v něm u nás dosahují v průměru až o 12 % lepších výsledků!

  Během školního roku organizujeme pro naše pomaturanty 2x zkoušky nanečisto, takže budete mít dobrý přehled o tom, jak si vedete a v čem je potřeba zabrat, abyste na konci školního roku měli jistotu, že vybranou Cambridge English zkoušku zvládnete!
  VŠEM NAŠIM STUDENTŮM POMATURITNÍHO STUDIA 2024/2025 navíc poskytneme příspěvek na vybranou CAMBRIDGE ZKOUŠKU ve výši 500 Kč! 

  Statut studenta pro maturanty 2024!

  Maturantům 2023 vyřídíme pro ročník 2024/2025 statut studenta a pomůžeme při komunikaci s úřady. Statut studenta je platný na celý školní rok a zaručuje ponechání všech výhod, kterých studenti čerpají při studiu na SŠ nebo VŠ, tedy např. slevy na jízdném, odpisy na daních pro rodiče, státem hrazené povinné odvody – úspory mohou dosáhnout až 30 000Kč ročně.

  Pokud tedy v roce 2023 složíš maturitu, budeš mít po celý školní rok 2023/2024 nárok na statut studenta. Znamená to, že budeš mít možnost dál využívat výhod studentských slev na jízdné, do obchodů, kina, divadla apod.

  Jedinečné zázemí a akce pro studenty

  Nabízíme zázemí kvalitní jazykové školy a učebny s dataprojektory, které lektoři využívají k osvěžení výuky pouštěním písniček, filmů, seriálů v angličtině, nebo třeba k promítání jednoduchých prezentací s vysvětlením gramatiky a ukázek slovíček.
   
  Máme pro Vás také studijní knihovnu s více než 4000 knížkami v angličtině, upravených podle úrovní tak, abyste příběhy dokázali číst už na úrovni znalých začátečníků a dokázali načerpat potřebnou slovní zásobu. Většina knížek je k dispozici také v audio podobě, takže kromě čtení zlepšujete i poslech. 
  Půjčovat si můžete i gramatické cvičebnice a cvičné testové sady – vše samozřejmě ZDARMA. 

  Co o nás říkají naši studenti?

  Zveřejněné recenze jsou převzaty částečně ze zdroje Google
  a částečně dotazování našich studentů a souvisí s obchodní činností naší společnosti.